Sanırım 2017 yılıyla birlikte vücut çorabı modellerinde kadınların beklentisi değişti. Genellikle günlük kullanımda tercih edilen vücut çoraplarında artık fantaziye doğru bir eğilim hissediliyor. Bayanlar genellikle jartiyer görünümlü vücut çorapları daha çok tercih eder oldu.

Jartiyer Nasıl Giyilir?

Jartiyer nasıl giyilir sorusu jartiyeri yeni deneyen bayanlar tarafından çok sorulan bir soru. Peki Jartiyer nasıl giyilir? Jartiyer bilindiği gibi etek ve elbiselerin altına dizüstü ince çorap tercih eden kadınların ilgi alanına giriyor. Tabii jartiyer yalnızca çorap için değil fantazi amaçlı da kullanılıyor. Kadının kendisini çok daha seksi hissettiren jartiyerler genellikle siyah ya da kırmızı renk olmakta.

Jartiyerin giyimi aslında çok kolaydır. Dizüstü ya da dizaltı giydiğimiz ince çoraplardan hiç bir farkı yoktur. Jartiyeri satın aldıktan sonra kutusundan çıkartınız ve yatay olarak göreceksiniz. Jartiyeri yatay bir şekilde tutuktan sonra birleştirme kancalarından oval olacak şekilde birleştiriniz. Tabii bu işlemi ayağınıza giydikten sonra yapın. İlk kez kullananlar için öncelikle ellerinde denenmesi de tavsiye edilir. Birleştirme işlemini öğrendikten sonra bacağınızda deneyiniz. Jartiyer giyimi bu kadar basit! 


Jartiyer ne demek, nedir?

 

Jartiyer giyen kadınlar yapılan anketlere göre kendilerini daha çok sexi hissettiklerini söylüyorlar. Jartiyerin ne demek olduğuna gelecek olursak aslında son zamanlarda e-ticarette çok fazla satışın yapıldığı bir ürün diyebiliriz. Sebebi genellikle mağazalarda jartiyerin bulunmaması. Üstelik AVMlerde jartiyer denemek de yasak. Hal böyle olunca jartiyeri online alışveriş sitelerinden sipariş etmek çok daha mantıklı hale geliyor. 

Aslında jartiyer giymenün pek de bir püf noktası bulunmuyor, bunun için video izlemenize dahi gerek yok. Çünkü ilk görünüşte karmaşık ve içerisinden çıkılmaz gibi görünen jartiyeri giymek çok kolaydır. Rivayetlere göre bayanlar jartiyer giyimini gözlerinde öyle büyütürler ki rüyada jartiyer giymek bile kaçınılmaz hale gelir.

Jartiyerlerin nasıl giyildiğini bu kadar uzun uzadıya anlattıktan sonra sanırım artık tüm bayanlar giymekte zorlanmayacaklardır.


Jartiyer Satın Al


Jartiyer ve jartiyer takımlarının nasıl giyildiğini anlattıktan sonra asıl mesele olan jartiyeri satın almaya geldi. Çünkü bayanlar jartiyer satın almayı, jartiyer modelleri ve fiyatlarına bakmayı dahi tabu haline getirebiliyorlar. Aslında tüm bu tabu olma hikayesi yalnızca ilk alana kadar sürüyor. Hemen Jartiyer Satın Almak için TIKLAYIN.

Tüm sorularınızı Whatsapp'tan 0 555 878 49 69 nolu telefon numaramızdan iletebilirsiniz.