1-) www.giyimx.com.tr den aldığım ürünlerin garantisi var mı ?

www.giyimx.com.tr den satın aldığınız ürünleri istediğiniz başka bir ürün ile bir hafta içerisinde değiştirebilirsiniz.  Değişim hakkınızı kullanmanız için lütfen ürün faturasını da gönderiniz. Satın aldığınız ürünün garanti kapsamında olabilmesi için kullanılmamış olması gerekmektedir.

Merak ettiğiniz diğer sorularınız için bize 0555 878 49 69 / 0212 216 0327'den ya da online chat servisimizden ulaşabilirsiniz.


2-) Kapıda ödeme yapabiliyor muyum?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini ' Kapıda ödeme' seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bunun dışında kredi kartına 9 taksit ve havale ya da EFT ödemelerinde % 10 kazanmaktasınız.


3-)Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Değiştirmek istediğiniz ürünü kutusu ve faturası ile birlikte Aras Kargo aracılığı ile Merkez Mh. Güzelyurt Sk. No 3/16 Çağlayan/İstanbul adresine göndererek değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. İç giyim ve plaj ürünlerinin siparişlerinde e-ticaret yasaları gereği (Hijyen açısından) iade/değişim yapılmamaktadır. İptal ve iade için detaylı bilgiye iptal/iade sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayakkabı ve giyim ürünlerinde ürünün kullanılmamış olması kaydı ile iptal ve iade yapılmaktadır.


4-) EFT ya da havale ile ödeme yapmak istiyorum, banka bilgilerinizi öğrenebilir miyiz ?

 GARANTİ BANKASI

Şube: Mecidiyeköy Meydan

Şube Kodu: 357

Hesap No: 6293867

Iban: TR69 0006 2000 3570 0006 2938 67


 5-) Çoklu siparişler nasıl kargolanmaktadır?

Farklı ürün gruplarımız farklı depo ya da showroomlarda segilenebilmektedir. Bu yüzden birden fazla ürün sipariş ettiğinizde ürünlerimiz farklı gün ya da tarihlerde elinizde olabilir. Örneğin hem iç giyim hem de ayakkabı siparişiniz varsa bu geçerli olabilir. Tek kargo yapılmasını istiyorsanız bize 0 555 878 49 69 / 0 212 216 03 27 nolu telefon numaralarından bildirebilirsiniz.


6-) İç giyim ürünlerinde gizli paket yapıyor musunuz?

İç giyim ürünlerinde kargoyu getiren kargo firması çalışanı dahil olmak üzere paketin içerisinde ne olduğu bilgisi verilmiyor. Satın aldığınız iç giyim ürünlerinin gizliliği ile bizzat giyimx.com.tr çalışanları ilgilenmektedir. Kargo paketinizin üzerinde yalnızca "dosya" yazar.

 

                                              %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


1-)Sipariş vermek istiyorum. Ne yapmalıyım ?

Ürünler ile ilgili bilgi için 0555 878 4969 nolu telefonumuzdan whatsApp yolu ile bilgi alabilirsiniz.


2-) Kredi kartı ile ödeme yapacağım fakat kart bilgilerime birileri ulaşabilir mi ?

Giyimx.com.tr olarak kullandığımız SSL sertifikamız maksimum güvenlik hizmeti sunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz banka ile sizin aranızda kalmaktadır. Kart bilgileriniz tarafımıza ulaşmamaktadır. Online alışveriş sitelerinden ürün alımı yaparken sitenin SSL sertifikası olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Sitemiz üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmanız durumunda bankanızdan onay SMS'i alacaksınız. Bu onay mesajından sonra siparişiniz oluşturulur.

3-) Giyimx müşteri temsilcilerini şikayet etmek istiyorum.

Alışverişleriniz ile ilgili olarak müşteri temsilcilerimizle ya da başka bir konuda şikayetiniz varsa lütfen şirket yönetimine bildiriniz. Şikayetleriniz için; giyimxcomtr@gmail.com