Çizme / Bootie

Soğuk havaların başlamasıyla bayanların vazgeçilmez bir parçası haline gelen çizmeler farklı renk ve model çeşitleriyle ilgili sayfamızda yer almakta olup ilgilenenlerin beğenisine sunulmuştur. Süet ve deri modellerinin oldukça talep gördüğü bu modeller de takipçilerimiz için farklı seçenekleri de sunmuş bulunmaktayız. Her müşteri grubuna hitap edebilmek adına fiyat yelpazemizi mümkün olduğunca geniş tutmaya çalıştık. Her ürünümüzün kalitesinden tam anlamıyla garanti vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Fiyat yelpazesinde yer alan aralığın nedeni ise işçilik maliyetleridir. Bazı ürünlerimizde el işçiliği olması sebebiyle fiyatlar arası dalgalanmalar ortaya çıkmaktadır.

Bootie modelleri sonbahar ve kış mevsimlerinde çok sık kullanılan bir ayakkabı modelidir. Özellikle soğuk iklimlerde yaşayan bayanlar için vazgeçilmez bir türdür.

Çizmeler eskiden sadece ayakları sıcak tutması ve su geçirmeyerek kişiyi hastalıklardan korunması için kullanılmış olsa da moda ve trendin oluştuğu günümüzde binlerce çeşit arasında bayanlar için farklı istek ve beklentileri doğurmuştur. Modanın ve kıyafet kombinlerinin sıklıkla dikkat edildiği, sokakta, evde, cafe ya da mekanlarda zaman geçiren bayanların kıyafet uyumları ve moda trendlerinin daha da yakından takip edildiği günümüzde çizmeler bayanlar için önemli yer tutmaktadır. 

Bot

Mevsimsel bir ürün olan bot modelleri özellikle kış mevsiminin önemli ayakkabı türlerindendir. Farklı giyim tarzını benimseyen bayan için dört mevsim kullanılan bot türlerinde 2017 bot modelleri ürünlerimiz şimdiden hazır durumdadır. Bot türündeki ayakkabılarda özellikle soğuk hava koşullarını düşünerek sağlam, su geçirmez ürün seçenekleriyle ürün modellerimizi takipçilerimize sunmaktayız. Bot modellerimizde diğer ürün gruplarımızda olduğu gibi % 100 yerli üretimdir. Özellikle sağlıksız ya da güven duygusunun az olduğu uzak doğu mallarını kullanmamayı ilke edinen sitemizde müşteri sağlığı ve ürün kalite yüksekliği nedeniyle tamamen yerli ve 1. Sınıf kaliteli işçilik ürün gruplarını satışa sunmaktayız

1
Tükendi
149,90 TL KDV Dahil
224,29 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim

Sıralama Seçiniz

1