Saat

Mısır halkının günümüzden 6000 yıl önce keşfettiği saat tarihe, medeniyete ışık tutan önemli icatların başında gelmektedir. Günümüzde aksesuar denilince ilk akla gelen ürünlerden olan saat farklı özellik ve model seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle çiftler için hazırladığımız saat modellerimiz ziyaretçilerimizin dikkatini çekmektedir. Saat ürünlerimizde ki fiyat politikamız da kullanıcılarımız için bir fırsat. Ucuz saat modelleriyle kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmaktayız.

Saat ilkel zamanlarında güneşin yaptığı gölge boyutları hesaplanarak oluşturulmuştu. Bu saatin en büyük dezavantajı ise gece saatleri ve havanın soğuk ve kapalı olduğu günlerdi çünkü güneş olmadan saat çalışmıyordu. Bunun üzerine kum saatleri bu ilkel yaşamda üretilen başka bir saat türü olarak dikkatleri üzerine çekti.

16. yüzyılda ise Avrupa kıtası saat üzerine çalışmalar yaparak bugünkü kullandığımız saat formatlarına çok yakın saat türleri ortaya çıkarmaya başladı. Artık mekanik saat dönemi başlamıştı. Bu yeniliği ise Alman ırkı ortaya çıkardı. 1850 yılına gelindiğinde ise saat için en büyük buluş gerçekleştirildi. İlk defa pil kullanarak saatin ömrü uzatıldı. Bu yenilikten sonra seri saat üretimleri gerçekleşerek saat endüstrisi geçmiş 70 yıla damga vurdu diyebiliriz.

Cep telefonları ve android özellikli cep telefonlarının üretimiyle sekteye uğrayan sektör yoluna yeni bir çizgiyle devam ediyor. Saat hem kadın hem erkek için vazgeçilemez bir aksesuar ürünüdür. İşte bu slogan adı altında saat satmaya başlayan giyimx ürün çeşitliliği, farklı ürün ve düşük fiyat stratejisi ile takipçilerini cezp etmenin peşinde. Özellikle son yılların modası haline gelen çiftlere özel, birbirini tamamlayan saat seçeneklerini stoklarında bulunduran şirketimiz, ürünleri siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Pahalı saat modelleri yerine düşük kar marjlarıyla uygun fiyat politikasını benimseyen giyimx müşterilerine her türlü model seçeneğini sunmaya çalışmaktadır.

1

Sıralama Seçiniz

1